o firmie /  oferta /  promocje /  nowości /  kontakt
mail, home, exitwyślij e-mailstrona głównawyjście
zarejestruj się  
do g�ry przewi� do g�ry
W celu rejestracji prosimy o wypełnienie poniższego formularza.
Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką (*) jest wymagane.
Konto zostanie aktywowane po zapoznaniu się regulaminem
(Zaznaczenie pola "Akceptuje powyższe warunki")

Login:*
Hasło:*
Powtórz hasło:*
  
Nazwa:* (lub imię i nazwisko nadawcy)
Nazwa c.d.:
Osoba kontaktowa:
Ulica (nr domu/lok): *
Kod pocztowy:*
Miejscowość:*
 powyższy adres jest adresem korespondencyjnym.

 Adres do korespondencji:
Nazwa:* (lub imię i nazwisko nadawcy)
Ulica (nr domu/lok): *
Kod pocztowy:*
Miejscowość:*
 
NIP:
 Jestem płatnikiem podatku VAT
Telefon stacjonarny:*
Prosimy o wprowadzenie numeru razem z numerem kierunkowym
Fax:
Telefon komórkowy:
E-mail:*
  REGULAMIN SKLEPU

Regulamin sklepu internetowego
 1. Regulamin zawiera zasady działania sklepu internetowego, który stanowi własność firmy Cel-Tronics S.C. Bogdan Jędrych, Jolanta Jędrych mieszczącej się w Siedlcach przy ulicy Niklowej 22, kod pocztowy 08-110. Z oferty sklepu internetowego może korzystać każdy, kto posiada zdolność do czynności prawnych.

 2. Dokonanie zakupów polega na zarejestrowaniu się, umieszczeniu wybranych produktów w koszyku, wypełnieniu formularza zamówienia i kliknięcia na przycisk "Wyślij".

  Kupujący zobowiązani są do podania swoich danych:
  • imienia i nazwiska
  • dokładnego adresu
  • adresu e-mail
  • telefonu pod którym będzie można potwierdzić
  • zamówienie


  Złożenie zamówienia jest równoznaczne z tym, iż Kupujący zapoznał się z poniższym regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Kupujący każdorazowo wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia przez sklep internetowy. Zamówione produkty dostarczane są pod wskazany przez Klienta adres, po bezpośrednim ustaleniu dokładnego terminu dostawy.

 3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę. Realizacja ma miejsce od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Termin dostawy zamawianych towarów to 2-5 dni. W przypadku kiedy towaru nie ma aktualnie w magazynie okres oczekiwania może wydłużyć się do 2-4 tygodni. Nie będą realizowane zamówienia wzbudzające wątpliwości, z nieprawidłowo wypełnionym formularzem oraz zamówienia, których nie uda się potwierdzić. Każde zamówienie jest potwierdzane telefonicznie lub pod adresem e-mail. Potwierdzone zamówienie nie może być anulowane.


  Sklep internetowy zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyn. Każdorazowo operator sklepu poinformuje Klienta o takiej odmowie.

 4. Produkty dostępne w sklepie dostarczane są zgodnie z ceną przedstawioną na witrynie.

 5. Wszystkie ceny w sklepie internetowym podane są w netto i brutto (z wliczonym podatkiem VAT) wyrażone w złotych polskich. Cena produktu nie uwzględnia kosztów dostawy zamówionego towaru.

 6. W celu otrzymania faktury VAT należy przy zamówieniu pobrać upoważnienie do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy. A nastepnie wypełnić i przesłać do nas faxem, pocztą tradycyjną bądź zeskanowane pocztą elektroniczną. Faktura VAT dołączana jest do przesyłki.

 7. Wszystkie zamówione produkty dostarczane są na koszt zamawiającego.

 8. Płatność za zamówiony towar odbywa się na cztery sposoby:

  • za pobraniem w chwili dostarczenia sprzętu do nabywcy przez pracownika Poczty Polskiej lub wybranej firmy kurierskiej
  • z góry na rachunek bankowy firmy Cel-Tronics S.C.
  • gotówką przy odbiorze osobistym
  • przedpłata


  W przypadku przesyłek nabywca reguluje płatność w wysokości ceny zamówionego towaru powiększonej o koszt przesyłki.

 9. Firma Cel-Tronics S.C. zastrzega sobie możliwość żądania opłacenia z góry za wybrany towar, szczególnie w przypadku produktów nietypowych, o dużej wartości jednostkowej. W takim wypadku płatność lub jej część powinna być dokonana z góry na rachunek bankowy firmy Cel-Tronics S.C., jako przedpłata za dany towar, a kopia wpłaty przesłana faksem. Pracownik naszej firmy skontaktuje się wcześniej z nabywcą. Zamówienie zostanie przyjęte w chwili pojawienia się środków na rachunku bankowym firmy Cel-Tronics S.C.

 10. Ze względu na jakość usługi w przypadku wysyłki towaru o wartości przekraczającej 1500 pln lub 10 kg, sugerujemy korzystanie z pośrednictwa firmy kurierskiej.

 11. Klient w momencie przyjmowania przesyłki ma prawo sprawdzenia jej zawartości. W przypadku stwierdzenia braku produktów lub uszkodzeń powstałych w czasie transportu może złożyć reklamację w formie pisemnej.

 12. W przypadku braku towaru, sklep internetowy zastrzega sobie prawo do zaproponowania Klientowi zamiennika. Klient może nie wyrazić na niego zgody.

 13. Zamawiający ma prawo odesłać przesyłkę w wyniku stwierdzenia wady mechanicznej powstałej w transporcie, jak również w przypadku podjęcia decyzji o rezygnacji z zamówienia zachowując nie przekraczalny termin zwrotu towaru, 7 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki.

 14. Wszystkie towary oferowane w sklepie są fabrycznie nowe i objęte gwarancją.

 15. W przypadku zwrotu towaru, zwrot zostanie uwzględniony tylko w przypadku dostarczenia towaru nie użytkowanego (nie noszącego jakichkolwiek znamion używania). W takim przypadku gwarantujemy zwrot należności drogą przelewu bankowego na wskazane przez zamawiającego konto, lub przekazem pocztowym na wskazany na zamówieniu adres. Koszty manipulacyjne wynoszą 5% wartości zamówienia brutto.

 16. Warunkiem ważności gwarancji jest nienaruszona plomba gwarancyjna ( o ile urządzenie taką posiada ).

 17. Gwarancją nie są objęte szkody powstałe na skutek: uszkodzeń mechanicznych, zdarzeń losowych ( takich jak wyładowania atmosferyczne, pożar, zalania, działania wysokich temperatur, czynników chemicznych), niewłaściwej instalacji i konfiguracji (niezgodnej z zasadami zawartymi w instrukcji obsługi) w tym niewłaściwego zasilania i podłączenia zewnętrznych urządzeń mogących uszkodzić produkt, dokonywania przeróbek i napraw poza serwisem sprzedawcy.

 18. Odpowiedzialność sprzedawcy względem nabywcy ogranicza się wyłącznie do wartości produktu i nie obejmuje szkód powstałych w wyniku jego uszkodzenia lub wadliwego działania.

 19. W przypadku reklamowania towaru, warunkiem przyjęcia reklamacji jest dostarczenie towaru ( na własny koszt ) na adres dostawcy w oryginalnym opakowaniu z załączonym opisem wady w formie pisemnej oraz paragonem, lub kserokopią faktury.

 20. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustaw o ochronie praw konsumentów i ustawy o ochronie danych osobowych.

W celu wystawienia faktury VAT na zakupione produkty proszę oprócz zamówienia przysłać także upoważnienie do wystawienia faktury bez podpisu odbiorcy faxem lub email (jednorazowe) lub listownie ( ważne do odwołania). ( osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej nie wysyłają upoważnienia )

POBIERZ


Wyrazam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe CEL-TRONICS z siedzibą w Siedlcach, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny, oraz że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również ich poprawiania.


 Akceptuje powyższe warunki.

Wyszukiwarka 
  
Szukaj w:   nazwie
opisie


promocje
nowości
© 2002-2024 Celtronics. Wszelkie prawa zastrzeżone.